loadingimg

Wczytuję dane...
Taktyczny portfel EDC BARIBAL VINS *Czarny
  • Baribal Poland
  • Producent: Baribal Poland
  • Model: bpfvinscz
  • Gwarancja: 24 miesięcy
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

    •  
    • poprzedni
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Cena:59,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.90 PLN
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu

Portfel zaprojektowany z myślą o płaskim profilu dedykowanym do przenoszenia w kieszeni. Specjalnie stworzona konstrukcja  sprawia, że z łatwością można wsunąć portfel także w ciasną kieszeń i bez problemu go wyciągnąć.

Na przodzie znajduje się skośna zakładka, która świetnie sprawdzi się jako podręczna kieszonka na tymczasowe dokumenty np. bilety autobusowe, bilety wstępu itp. Z tyłu znajduje się oczko do mocowania zawieszek, breloków, łańcuszków, paracordu itp., które ułatwią wyciąganie portfela z głębokich kieszeni, czy nerek. Za pomocą tego oczka można przyczepić portfel do plecaka, nerki, czy szlufki w spodniach dodatkowo zabezpieczając go przed kradzieżą.

Przegródki wewnątrz zapewniają maksymalną przestrzeń do zagospodarowania przy tak małych wymiarach portfela. Po lewej stronie znajduje się siatkowa kieszonka na monety zamykana na zamek. Dzięki nowatorskiej konstrukcji umożliwia ona pełny i bardzo łatwy dostęp do monet. Skośny zamek daje wgląd do całej zawartości, a zastosowana bardzo mocna siatka konstrukcyjna rozświetla kieszonkę - z łatwością znajdziesz potrzebne monety. Wysoka gęstość oczek w siatce nie pozwala na dojrzenie zawartości ani na jej wypadnięcie. Pod kieszonką na monety znajduje się dodatkowe miejsce na karty. Po prawej stronie portfela - 4 przegródki na karty, w tym jedna przezroczysta na dowód osobisty, identyfikator, legitymację, czy zdjęcie bliskiej osoby. Przegródki są stopniowane co oznacza, że wszystkie karty będą doskonale widoczne (każda karta wystaje trochę dalej) i każdą można z łatwością wyciagnąć.

Główna kieszonka na banknoty jest zamykana na zamek, a wewnątrz niej znajduje się dodatkowa, wygodna przegródka do organizacji banknotów, czy dokumentów. W kieszonce tej zmieści się również dowód rejestracyjny. Cała konstrukcja portfela jest zamykana na płaski, wąski rzep dzięki czemu otwarcie go nie wymaga dużo siły, a tym samym nie jest zbyt głośne, natomiast wystarcza, aby portfel sam się nie otwierał przy pełnym wyposażeniu.

Google+