Wczytuję dane...

HOLSTERS HPE

Gazy pieprzowe Holsters HPE Poland

Holsters HPE Polska to jedna z wiodących firm w branży produkcji gazów pieprzowych w Europie. Zasłużona marka Hi-max to oficjalny produkt używany przez polską Policję, a także z powodzeniem sprzedawany i doceniany w Niemczech, Francji, Czechach, Słowacji, Włoszech, Węgrzech i USA. Ponadto, firma produkuje dostępne na rynku gazy pieprzowe Predator oraz gazy pieprzowe w kształcie szminki, w tym popularne Twist Up.

HPE to firma z długoletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Dzięki ciągłemu doskonaleniu swoich produktów i współpracy z wiodącymi specjalistami, firma zapewnia najwyższą jakość swoich produktów oraz pełne zadowolenie swoich klientów.

Gazy obronne

Jak skutecznie się bronić? Jak zadbać o ochronę własnej osoby i najbliższych? Wybierz gaz obronny obezwładniający i paraliżujący. Ręczne miotacze gazu to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów obrony w sytuacji zagrożenia.  Spreje zawierają biologiczny gaz pieprzowy, który wywołuje  u napastnika ostre łzawienie, silne pieczenie, dezorientację i trudność oddychania.  Gazy pieprzowe obronne są bezpieczne dla posiadacza i łatwe w użyciu. Na zakup i posiadanie miotacza  gazu nie potrzeba dodatkowego  zezwolenia.  

W naszym sklepie internetowym znajdziesz  gazy obronne,  pieprzowe,  łzawiące, obezwładniające uznanych marek takich jak: FOX LABS, Sharg, Sabre Red, Klever GmbH.

Zapraszamy równierz do zapoznania się z poradnikiem - jaki gaz pieprzowy wybrać?

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Google+