Wczytuję dane...

SHARG

Gazy Pieprzowe Sharg

Gazy pieprzowe Sharg są znakomitym rozwiązaniem, gdy nie dysponujemy warunkami czy umiejętnościami, aby móc obronić się gołymi rękami. Czy mówimy o napastnikach, agresywnych zwierzętach, dobrze mieć poczucie bezpieczeństwa jakie zapewniaj dobrze dobrany gaz pieprzowy. Dodatkowym atutem jest możliwość łatwego przenoszenia większości pojemników czy to w kieszeni, czy w miejscu łatwo dostępnym. Jest to bardzo istotna kwestia dla osób, które nie chcą się afiszować posiadanymi środkami obrony. U nas znajdziesz gaz paraliżujący o działaniu dostosowanym do Twoich umiejętności samoobrony, a także osobistych preferencji.

Gazy obronne

Jak skutecznie się bronić? Jak zadbać o ochronę własnej osoby i najbliższych? Wybierz gaz obronny obezwładniający i paraliżujący. Ręczne miotacze gazu to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów obrony w sytuacji zagrożenia.  Spreje zawierają biologiczny gaz pieprzowy, który wywołuje  u napastnika ostre łzawienie, silne pieczenie, dezorientację i trudność oddychania.  Gazy pieprzowe obronne są bezpieczne dla posiadacza i łatwe w użyciu. Na zakup i posiadanie miotacza  gazu nie potrzeba dodatkowego  zezwolenia.  

W naszym sklepie internetowym znajdziesz  gazy obronne,  pieprzowe,  łzawiące, obezwładniające uznanych marek takich jak: FOX LABS, Sharg, Sabre Red, Klever GmbH.

Zapraszamy również do zapoznania się z poradnikiem - jaki gaz pieprzowy wybrać?

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Google+