Wczytuję dane...

SZMINKI

Gazy pieprzowe Holsters HPE Polska idealne dla kobiet do samoobrony

Gaz pieprzowy dla kobiet w postaci szminki to wygodny i bezpieczny sposób na samoobronę. Ten ręczny miotacz gazu pieprzowego został specjalnie zaprojektowany z myślą o kobietach i pozwala na dyskretną obronę w razie zagrożenia.

Dysza gazu wyrzuca substancję drażniącą w postaci stożka chmury, a gaz obronny dla kobiet został ukryty w atrapie szminki. Dzięki temu miotacz gazu pieprzowego jest łatwy w użyciu i wygląda jak zwykła szminka, co zapewnia dyskretność i ochronę przed niepotrzebnym rozgłosem.

System Twist Up to kolejna zaleta tego produktu, który pozwala na dyskretne przygotowanie miotacza gazu przez obrót części obudowy szminki. Takie rozwiązanie uniemożliwia przypadkowe użycie gazu i zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniem.

Na górnej części obudowy znajduje się strzałka wskazująca kierunek wyrzucania mieszanki gazu, co zmniejsza prawdopodobieństwo rozpylenia gazu w nieodpowiednim kierunku. Dzięki temu kobiety mają pewność, że będą w stanie skutecznie bronić się przed zagrożeniem, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo dla siebie i innych osób w pobliżu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Google+