loadingimg

Wczytuję dane...
Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE LIGHTNING Flip-Top strumień (żel) 89 ml
 • Fox Labs
 • Producent: Fox Labs
 • Model: 36WLS
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Cena:129,90 PLN
Koszt wysyłki od: 13.90 PLN
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 3.1  ocen: 71
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Gaz obronny amerykańskiej firmy FOX LABS uchodzi za najskuteczniejszy gaz na świecie. Jego słynna formuła 3 miliona SHU i 6% OC gwarantuje błyskawiczne i skuteczne obezwładnienie agresora. Gazy FOX LABS są również stosowane przez policję państwową, drogową, komisariaty, straż miejską, domy poprawcze i więzienia jak również agencje policji kryminalnej, żandarmerię wojskową.
Gaz pieprzowy o pojemności 90 ml rozpylany jest w formie strumienia. Obezwładnia osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków. Posiada blokadę Flip-Top, zabezpieczającą przed przypadkowym użyciem gazu.
 

FOX LABS nie stosuje małych otworów wylotowych, które zmniejszają ilość gazu wypuszczanego za każdym razem.
 
Gazy FOX LABS posiadają substancję o niesamowitej mocy, ale jednocześnie są najbezpieczniejsze.

NAJMOCNIEJSZY (O NAJWIĘKSZEJ OSTROŚCI 3 miliona SHU): Oznacza to, że użyto najintensywniejszych substancji. Nikt, oprócz FOX LABS INTERNATIONAL nie używa OC w czystszej postaci. Nieważne, co inni twierdzą, ale kluczowa kwestia dotyczy właśnie stopnia czystości składników w produktach FOX, co daje im pierwszeństwo pod względem mocy. Ponadto, wyjątkowo czysty OC użyty do produkcji FOX po  zetknięciu ze skórą usuwa jej ochronną warstwę tłuszczową wystawiając otwarte pory na działanie “MOCY”, co powoduje uczucie bólu oraz zaślepienie oczu.

NAJSZYBSZY: Główne zadanie gazu obronnego polega na szybkim unieszkodliwieniu atakującego i uniemożliwieniu ataku. Testy przeprowadzone przez różne akademie policyjne w USA, porównujące wszystkie wiodące marki produkujące gazy obronne, dowiodły, że nic nie działało szybciej na większą liczbę napastników niż gazy obronne FOX LABS

NAJBEZPIECZNIEJSZY: Możliwość skutecznego użycia gazu o niższym stężeniu OC wobec napastnika oznacza krótszy okres dekontaminacji (odkażania) co jest istotne ze względów odpowiedzialności. Im dłużej dana osoba znajduje się pod wpływem działania gazu, tym większa szansa na pojawienie się problemów zdrowotnych i co za tym idzie odpowiedzialności karnej.

OSTRZEŻENIE: Użycie tego produktu do celów innych niż samoobrony jest przestępstwem i podlega odpowiedzialności karnej. Zabronione jest wnoszenie oraz transport tego produktu samolotem pasażerskim. Powoduje silne podrażnienie oczu, skóry oraz działa na drogi oddechowe.
UWAGA: W przypadku podrażnienia oczu płukać wodą.Skórę umyć wodą z mydłem i wyjść na świeże powietrze. Dla uzyskania najlepszych rezultatów używać SUDECON ® chusteczki do odkażania. Nie trzeć, nie używać olejków, kremów czy balsamów. Jeśli podrażnienie nie ustępuje skorzystać z pomocy lekarskiej. UWAGA: Zawartość pod ciśnieniem.  Nie przebijać,  nie wrzucać w ogień opakowania, ani nie przechowywać w temp. powyżej 50C. Narażenie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub innego źródła ciepła w skrajnej sytuacji może spowodować pęknięcie jednostki.

Specyfikacja:
Pojemność: 90 ml
Waga: 3oz. (85g)
Ostrość   3 000 000 SHU
Zawartość OC: 6%
Czas działania: 30min
Forma rozpylania: strumień (żel)
Wysokość  14,5cm
Średnica: 3,7cm
Ilość półsekundowych strzałów:  32-36
Zasięg: 5-6m
Zawiera barwnik UV
Made in USA
Odwiedź Fox Labs na Instagramie: @foxlabs.pl

GAZ DOSTĘPNY BEZ ZEZWOLENIA
SPRAWDŹ REKOMENDACJE AGENCJI OCHRONY

SAMOOBRONA - WARTO WIEDZIEĆ:

 • 2018-08-28 11:50:34 - M.

  Gaz ten sam co green, tylko bez barwnika, pięknie psika, nie jednym glutem ktorym musisz idealnie trafic tylko troszkę jak zwykly strumień, a jest w żelu, więc jest mniej podatny na wiatr itp. Polecam kolter jak zwykle. Szybko, tani i NIEZAWODNIE!

  Ocena 5.00

  Moc:
  zasięg:
  poreczność:
  jakość wykonania:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Google+