Wczytuję dane...

Jak wybrać dobry kubek termiczny?

Zakup kubka termicznego pozornie wydaje się być prostym zadaniem. Jednak na rynku istnieje taka konkurencja, że warto mieć sprecyzowane cechy swojego idealnego kubka:


1. Kubek termiczny przede wszystkim ma za zadanie dobrze trzymać ciepło (lub zimno)
. Oczywiście takie zdolności kubka zależą również od wielu innych czynników, nie tylko od samej jego budowy. Zwróć uwagę, że kubek Contigo nie ma sobie równych pod tym względem – pozwala na rozkoszowanie się ciepłą kawą lub herbatą nawet po czterech godzinach od jej przygotowania. Materiały, z których wykonuje się kubki, są bardzo różne. Najpopularniejszy jest metal z podwójnymi ściankami, który gwarantuje dobre właściwości termiczne. Inne możliwości to plastik, a nawet porcelana, ale one nie sprawdzają się tak dobrze.


2. Stuprocentowa szczelność
to także stuprocentowa pewność, że płyn nie wyleje się w twojej torebce oraz nie zabrudzi ważnych dokumentów. Im bardziej kubek jest szczelny, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że zdarzy się podobny wypadek. Szczelność zależy w dużej mierze od sposobu zamknięcia kubka. Automatyczna blokada to dobre rozwiązanie.3. Prostota obsługi
kubka termicznego ma duże znaczenie. W końcu popijasz z niego podczas jazdy autobusem lub samochodem. Dlatego najlepiej, jeżeli możesz „obsłużyć go” jedną ręką. Pamiętaj też, że im coś jest prostsze, tym mniejsze prawdopodobieństwo ewentualnego uszkodzenia.


4. Higiena kubka termicznego ma duże znaczenie. W końcu w nakrętkach z gumą i dodatkowymi elementami zabezpieczającymi, łatwo dojść może do namnożenia się bakterii. Higiena kubka to także możliwość umycia go w wysokiej temperaturze w zmywarce. Z pewnością dzięki temu odejmiesz sobie nieco pracy.


5. Dobrej jakości stal jaka jest użyta do produkcji kubk
a, to gwarancja nie tylko higieniczności, ale także wygody użytkowania. Nie nasiąka ona zapachami nawet najbardziej aromatycznych napojów, nie wchodzi z nimi w jakiekolwiek reakcje, a kubek wygląda idealnie przez długi czas.


6. Pojemność kubka ma znaczenie dla prawdziwych miłośników gorących napojów i osób, których podróże trwają długo. Dobra izolacja termiczna + duża pojemność, to gwarancja zadowolenia dla nawet bardzo wybrednych osób.Pomyśl także o kwestiach typowo praktycznych. Można do nich zaliczyć na przykład dopasowanie kubka do wygodnego trzymania w dłoni, a także do samochodowego uchwytu. Dzięki temu, że powierzchnia będzie ergonomiczna – dopasowana do dłoni, łatwiej będzie kubek trzymać także na przykład w rękawiczkach. Jeżeli mowa o praktycznych elementach jego wykorzystania, powinien także estetycznie się prezentować i pasować do wszystkich sytuacji. Ładny kubek jest również gadżetem, dlatego wybierz taki, który jest naprawdę modny. W przypadków kubków Contigo możesz dobrać odpowiedni, metaliczny kolor dla siebie. I to zarówno w wersji damskiej, jak również męskiej i dziecięcej.

Weź pod uwagę podane wyżej wskazówki. Dzięki nim dobierzesz kubek termiczny, który nie tylko będzie dobrej jakości, ale również idealnie spełni twoje potrzeby i dopasuje się do twojego stylu życia.

Google+