Wczytuję dane...

Damska torebka. Idealne miejsce na broń


Zapewne nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że w dzisiejszych czasach na kobiety czeka sporo niebezpieczeństw różnego typu. Wszak nierzadko przerażają nas doniesienia w prasie, radiu, telewizji czy internecie na temat napadów na nie. Zwłaszcza w sezonie jesienno – zimowym, kiedy zmrok zapada bardzo wcześniej, a całe rzesze kobiet wracają z pracy późnym popołudniem, ochrona wydaje się konieczna. A idealne miejsce na broń to…damska torebka. Dlaczego? Już wyjaśniamy!
Niezależnie, czy mamy przy sobie bardzo przepastną torebkę, czy też niewielką kopertówkę – zawsze możemy umieścić w niej gaz pieprzowy, a ta broń sprawdza się w starciu z napastnikiem wprost idealnie. Przypomnijmy, iż rozpylenie gazu daje każdej napadniętej osobie możliwość rzucenia się do ucieczki, jest to szalenie istotne zarówno w przypadku napaści na tle seksualnym, jak i rabunkowym.


Umieszczony w torebce gaz pieprzowy z powodzeniem sprawdzi się także jako ochrona przed zwierzętami. Błąkające się po ulicach miast oraz wsi bezpańskie psy stanowić bowiem mogą nie lada zagrożenie. Dodatkowa zaleta noszenia w torbie gazu jest taka, że można wyciągnąć go wręcz błyskawicznie, kiedy tylko wyczujemy zagrożenie. Ponadto kobieta ma go zawsze przy sobie, wszak właściwie nigdy się z torebką nie rozstajemy. Tak naprawdę w dzisiejszych czasach to właśnie gaz pieprzowy jest najlepszym narzędziem do samoobrony. Dlatego tez miliony kobiet na całym świecie zakupują go – w trosce o własne bezpieczeństwo. Możemy rozpylać go z relatywnie znacznie odległości, dlatego nie musimy znajdować się zbyt blisko napastnika, by nasza obrona zaczęła działać. Ponadto jest to rozwiązanie jak najbardziej legalne, co wszystkie osoby ceniące praworządność na pewno wezmą pod uwagę.


Jaki gaz pieprzowy najlepiej będzie umieścić w swojej torebce na stałe w ten sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo w sposób kompleksowy?

Mamy do wyboru kilka bardzo ciekawych i wygodnych rozwiązań. Świetnie sprawdzi się na przykład egzemplarz w formie breloczka. Jest bowiem niewielki, ma dość niepozorny wygląd, wiec nikt postronny nie domyśli się, do czego ów mały przedmiot służy, można z powodzeniem przypiąć go do umieszczonych w przegródce torby kluczy. Gdy zaś wyczujemy niebezpieczeństwo, śmiało możemy go użyć. Jego cena jest bardzo niska – już za kilkanaście złotych możemy w znaczny sposób podnieść poziom swojego bezpieczeństwa na ulicy. Posiada rzecz jasna wszelkie certyfikaty, zatem można stosować go bez żadnych obaw.


Gaz pieprzowy w formie długopisu to także szalenie ciekawe rozwiązanie. Nikt zapewne nie będzie domyślał się, co się w nim znajduje, a nasz poziom bezpieczeństwa znacznie wzrośnie. Kolejnym plusem jest fakt jego natychmiastowego działania – my możemy rzucić się do ucieczki wówczas, gdy napastnik/pies nie może się ruszyć z miejsca. Możemy rzecz jasna zdecydować się również na klasyczny gaz w niewielkim opakowaniu – takim, by idealnie mieścił się w torebce i aby nie stanowił zbyt dużego ciężaru, wszak nosić go mamy z sobą każdego dnia!

Google+