Wczytuję dane...

Gaz pieprzowy, którego używają policjanci

Gaz pieprzowy, którego używają policjanci

Na polskim rynku produktów do samoobrony obecny jest ogrom zagranicznych producentów. Najbardziej sprawdzonymi i najczęściej polecanymi są firmy niemieckie, francuskie i te, pochodzące ze Stanów Zjednoczonych. Tak jest między innymi w przypadku koncernów produkujących gazy pieprzowe. Od lat liderem rynku pozostaje firma Police Magnum.

Ten amerykański producent, oferuje produkty z najwyższej półki. Wyróżnia się dbałością o każdy wyrób – wszystkie partie podlegają szczegółowym testom laboratoryjnym. Tego typu zabiegi podejmowane są po to, aby świadczyć najlepsze usługi i dostarczać produkty najwyższej jakości. Wszystkie produkty spełniają międzynarodowe standardy ISO 9001:2008.


Najostrzejszy gaz pieprzowy na świecie

Spreje pieprzowe Police Magnum produkowane są z najbardziej ostrego pieprzu dostępnego na rynku. Co więcej, amerykańska firma oferuje również spreje o największym stężeniu kapsaicyny. Dzięki temu gaz działa także na osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków oraz osoby o wzmożonej agresywności. Substancje łączone w ręcznych miotaczach gazu są niepalne. Sprawdza się to szczególnie dobrze w przypadku rozpylenia gazu w stronę osoby, która pali papierosa. Jeśli użyjemy gazu gorszej firmy, który jest łatwopalny, możemy doprowadzić do trwałego uszczerbku na zdrowiu i narazić się na wiele problemów.


Skuteczność dzięki technologii

Gazy pieprzowe firmy Magnum nie są oparte na alkoholu. Dzięki tej technologii gaz jest bardziej efektywny. Tego typu spreje sprawdzają się dużo lepiej, niż produkty oparte na bazie wody. Dlaczego? Wykorzystanie wody w produkcji powoduje, że woda często oddziela się od środków chemicznych. W trakcie użycia miotacza napastnik zostaje więc potraktowany wodą z niewielką ilością kapsaicyny, co nie przynosi pożądanego efektu i nie działa w naszej obronie.


Duży zasięg gazu gwarantem bezpieczeństwa

Koncern produkuje nowoczesne spreje pieprzowe, zdolne tryskać strumieniem nawet na 6 stóp. Pozwala to na utrzymanie większej odległości od napastnika, dzięki czemu zyskuje się dodatkowy czas na ucieczkę lub wezwanie policji. Wybierając ich produkty, stajesz się więc lepiej chroniony. Co więcej, gazy pieprzowe Police Magnum zawierają barwnik, widoczny również pod promieniami UV. Ma on mocny, pomarańczowy kolor i jest bardzo trudny do zmycia. Nawet po pozbyciu się barwnika ze skóry, ślad nadal będzie widoczny pod promieniami UV, co pozwoli policji łatwiej zidentyfikować napastnika.


Ważny element zaskoczenia przeciwnika

Gazy pieprzowe produkowane przez tę firmę dostępne są w różnych rozmiarach. Im większy rozmiar, tym więcej gazu zawierał będzie sprej. Police Magnum produkuje także małe ręczne miotacze gazu, które wyglądają jak długopis. Nie zawierają one dużej ilości substancji drażniących, ale pozwalają na wykorzystanie efektu zaskoczenia. Niektóre z ich produktów nadają się do późniejszego ponownego napełnienia.

Police Magnum to marka nr 1, jeśli chodzi o wykorzystanie jej produktów przez policję w wielu krajach na świecie. Korzystają z nich policjanci w Nowym Jorku, Chicago, szeryf Los Angeles, a także władze wielu innych stanów.

Google+