loadingimg

Wczytuję dane...
Gaz pieprzowy FOX LABS MEAN GREEN Flip-Top stożek mgły 89 ml + gaz ćwiczebny FOX LABS 59ml stożek mgły
 • Fox Labs
 • Producent: Fox Labs
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Cena:129,91 PLN
Koszt wysyłki od: 13.90 PLN
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 1.7  ocen: 10
Dokup również
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Gaz obronny amerykańskiej firmy FOX LABS uchodzi za najskuteczniejszy gaz na świecie. Jego słynna formuła 3 miliona SHU i 6% OC gwarantuje błyskawiczne i skuteczne obezwładnienie agresora. Gazy FOX LABS są również stosowane przez policję państwową, drogową, komisariaty, straż miejską, domy poprawcze i więzienia jak również agencje policji kryminalnej, żandarmerię wojskową.
Gaz pieprzowy o pojemności 89 ml rozpylany jest w formie stożka mgły, co umożliwia łatwe a zarazem skuteczne obezwładnienie kilku napastników.  Obezwładnia także osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków. Posiada blokadę Flip-Top, zabezpieczającą przed przypadkowym użyciem gazu oraz zielony barwnik, który może ułatwić późniejszą identyfikację napastnika.
 

FOX LABS nie stosuje małych otworów wylotowych, które zmniejszają ilość gazu wypuszczanego za każdym razem.
 
Gazy FOX LABS posiadają substancję o niesamowitej mocy, ale jednocześnie są najbezpieczniejsze.

NAJMOCNIEJSZY (O NAJWIĘKSZEJ OSTROŚCI 3 miliona SHU): Oznacza to, że użyto najintensywniejszych substancji. Nikt, oprócz FOX LABS INTERNATIONAL nie używa OC w czystszej postaci. Nieważne, co inni twierdzą, ale kluczowa kwestia dotyczy właśnie stopnia czystości składników w produktach FOX, co daje im pierwszeństwo pod względem mocy. Ponadto, wyjątkowo czysty OC użyty do produkcji FOX po  zetknięciu ze skórą usuwa jej ochronną warstwę tłuszczową wystawiając otwarte pory na działanie “MOCY”, co powoduje uczucie bólu oraz zaślepienie oczu.

NAJSZYBSZY: Główne zadanie gazu obronnego polega na szybkim unieszkodliwieniu atakującego i uniemożliwieniu ataku. Testy przeprowadzone przez różne akademie policyjne w USA, porównujące wszystkie wiodące marki produkujące gazy obronne, dowiodły, że nic nie działało szybciej na większą liczbę napastników niż gazy obronne FOX LABS

NAJBEZPIECZNIEJSZY: Możliwość skutecznego użycia gazu o niższym stężeniu OC wobec napastnika oznacza krótszy okres dekontaminacji (odkażania) co jest istotne ze względów odpowiedzialności. Im dłużej dana osoba znajduje się pod wpływem działania gazu, tym większa szansa na pojawienie się problemów zdrowotnych i co za tym idzie odpowiedzialności karnej.

OSTRZEŻENIE: Użycie tego produktu do celów innych niż samoobrony jest przestępstwem i podlega odpowiedzialności karnej. Zabronione jest wnoszenie oraz transport tego produktu samolotem pasażerskim. Powoduje silne podrażnienie oczu, skóry oraz działa na drogi oddechowe.
UWAGA: W przypadku podrażnienia oczu płukać wodą.Skórę umyć wodą z mydłem i wyjść na świeże powietrze. Dla uzyskania najlepszych rezultatów używać SUDECON ® chusteczki do odkażania. Nie trzeć, nie używać olejków, kremów czy balsamów. Jeśli podrażnienie nie ustępuje skorzystać z pomocy lekarskiej. UWAGA: Zawartość pod ciśnieniem.  Nie przebijać,  nie wrzucać w ogień opakowania, ani nie przechowywać w temp. powyżej 50C. Narażenie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub innego źródła ciepła w skrajnej sytuacji może spowodować pęknięcie jednostki.

Specyfikacja:
Pojemność: 89 ml
Waga: 3oz. (84g)
Ostrość   3 000 000 SHU
Zawartość OC: 6%
Czas działania: 30min
Forma rozpylania: stożek mgły
Wysokość  14,5cm
Średnica: 3,7cm
Ilość półsekundowych strzałów:  32-36
Zasięg: 4-5m
Zawiera zielony barwnik
Made in USA

+ dodatkowo za 1 grosz gaz ćwiczebny Fox Labs stożek mgły 59ml !
Ćwiczebny gaz w postaci stożka mgły na szkolenie i praktykę w zakresie samoobrony. Zawartość jest dokładnie taka sama jak w gazach pieprzowych z jednym małym wyjątkiem. Gaz nie posiada drażniącego składnika "OC". Dzięki temu Gaz idealnie nadaje się do treningu.  Substancja którą wypełniony jest gaz pieprzowy używany do samoobrony jest cięższa od wody, dlatego nie została ona zastosowana. Mogłoby to negatywnie wpłynąć na testy.

- Specyfikacja:
- Pojemność: 59 ml
- Forma rozpylania: stożek mgły
- Wysokość  11 cm
- Średnica: 3,4 cm
- Ilość półsekundowych strzałów; 18
- Zasięg: 3-4 m
- Made in USA

GAZ DOSTĘPNY BEZ ZEZWOLENIA

SPRAWDŹ REKOMENDACJE AGENCJI OCHRONY

SAMOOBRONA - WARTO WIEDZIEĆ:

 • 2018-04-17 13:41:37 - Michał

  Uzywalem ten gaz, jak wiele wiele innych i naprawde jest najszybciej dzialajacym gazem ktory calkowicie eliminuje napastnika, a gaz cwiczebny przyda sie komus do zaznajomienia z technika samoobrony gazem w postaci chmury, warto sie pod wiatr pobawic itp, zeby pozniej nic nas nie zdziwilo. POLECAM

  Ocena 5.00

  Moc:
  zasięg:
  poreczność:
  jakość wykonania:
Dokup również
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Google+