loadingimg

Wczytuję dane...
SPRAWDŹ
Box2
Box3
NASZ FACEBOOK
Plecak taktyczny WISPORT SPARROW II 20l *grafitowy
Cena:259,00 PLN
299,00 PLN
Wysyłka gratis!

Wysokiej klasy termosy i kubki termiczne

Proponowane przez nas termosy i kubki termiczne to świetny wybór nie tylko na wyczerpujące wyprawy – sprawdzą się także na co dzień. Specjalna konstrukcja gwarantuje trwałość i wygodę użytkowania tych produktów. Każdy z nich także wyposażony jest w specjalne udogodnienia, które zwiększają ich uniwersalność i funkcjonalność. 

Termosy i kubki termiczne świetnie sprawdzają się, gdy potrzebne jest utrzymanie temperatury napojów. Oferowane przez nas produkty wyposażone są w specjalne zabezpieczenia chroniące przed rozlewaniem zawartości i przeciekaniem, znakomicie utrzymują temperaturę i nie dopuszczają do skraplania się pary wodnej na powierzchni.

Wytrzymałe bidony

Znajdujące się w naszej ofercie bidony to funkcjonalne i estetyczne butelki o sportowym charakterze i nowoczesnym designie. Najważniejsze jednak są ich cechy użytkowe, między innymi ergonomia, doskonałe zabezpieczanie zawartości przed wylewaniem się, odporność na uszkodzenia i łatwość utrzymywania idealnej czystości. 

Zadbaj o pojemnik na wodę pitną przed wyprawą

Bez względu na to, czy planuje się wyprawę w niedostępne góry, czy tylko na fitness, trzeba mieć pod ręką napój, by móc uzupełnić poziom płynów i nawodnić organizm, co pozwala zachować jego wydolność. Idealnie do celu tego nadają się proponowane przez nas termosy, kubki termiczne i bidony o wszechstronnym zastosowaniu.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 12 / 48
Google+