loadingimg

Wczytuję dane...
SPRAWDŹ
Box2
Box3
NASZ FACEBOOK
Pióro gazowe POLICE MAGNUM 15ml (czarne)
Cena:9,75 PLN
28,00 PLN
Koszt wysyłki od: 13.90 PLN

Zainwestuj w profesjonalny nóż taktyczny

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny nóż taktyczny? Amatorzy survivalu dobrze wiedzą, że dobry nóż odgrywa kluczową rolę podczas wszelkich wypraw, gdyż stosowany jest do nieograniczonej puli czynności. Taki produkt przyda się też każdemu turyście, wędkarzowi i każdemu, kto przebywa w plenerze.

Każdy proponowany przez nas nóż taktyczny wyróżnia się ergonomią, funkcjonalnością oraz trwałością, co jest zasługą głównie faktu, iż oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wyłącznie produkty renomowanych marek. Dzięki temu każda inwestycja w profesjonalny nóż taktyczny jest doskonałym posunięciem, nie tylko w przypadku survivalu.

Narzędzia i multitule taktyczne

Znajdujące się w naszej ofercie multitoole to niezwykle praktyczne narzędzia wielofunkcyjne, które przydadzą się nie tylko każdemu survivaliście, ale też w każdym zestawie do majsterkowania, warsztacie, a nawet w gospodarstwie domowym. Są doskonale przemyślane i zawierają najpotrzebniejsze narzędzia, wygodne w użytkowaniu.

Dlaczego należy kupić nóż taktyczny/multitool przed wyprawą?

Wyprawa survivalowa z zasady obfituje w nieprzewidziane okoliczności, ale jeśli posiada się dobry nóż taktyczny, można poradzić sobie w każdej sytuacji. Idealny do cięcia, krojenia, przecinania, podważania czy otwierania nóż może być zastąpiony przez wielofunkcyjny i praktyczny multittol. Takie narzędzia taktyczne trzeba mieć!

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 12 / 135
Google+