loadingimg

Wczytuję dane...
SPRAWDŹ
Box2
Box3
NASZ FACEBOOK
Pióro gazowe POLICE MAGNUM 15ml (czarne)
Cena:9,75 PLN
28,00 PLN
Koszt wysyłki od: 13.90 PLN

Pałki teleskopowe do samoobrony ESP Baton

Składana pałka do samoobrony to niezawodne narzędzie zapewniające bezpieczeństwo w kryzysowych sytuacjach. Składa się z gumowej, profilowanej rękojeści gwarantującej solidny, mocny chwyt oraz ze stalowej części, niezwykle odpornej na uszkodzenia mechaniczne nawet podczas intensywnego użytkowania. Dołączona obrotowa kabura pozwala na przymocowanie do pasa w dowolnym miejscu.

Nasze pałki teleskopowe hartowane ESP Baton służą przede wszystkim w codziennej pracy funkcjonariuszom służb publicznych, agentom ochrony oraz prywatnym detektywom. Decydując się na zakup pałki do obrony w naszym sklepie masz pewność, iż otrzymujesz najwyższej jakości produkt w najlepszej cenie. Posiadamy szeroki wybór markowych pałek teleskopowych ESP o długości 16, 18, 21, 23 i 26 cali.

Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem batonów teleskopowych ESP, czeskiej marki cenionej na rynku. Solidnie wykonane przez nią pałki teleskopowe wybierane są chętnie zarówno przez osoby trenujące sztuki walki, pracujące w służbach porządkowych, jak i zwykłych obywateli, chcących zapewnić sobie skuteczne narzędzie samoobrony.
 

Wybór odpowiedniej pałki teleskopowej

Osobom zainteresowanym zakupem pałki teleskopowej proponujemy szeroki wybór narzędzi, które z łatwością dopasować do własnych potrzeb i umiejętności. Dlatego w ofercie sklepu znajdują się lekkie wagowo batony teleskopowe ESP w różnych rozmiarach. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem i życzymy udanych zakupów.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 12 / 13
Google+