loadingimg

Wczytuję dane...
Kategorie
SPRAWDŹ
NASZ FACEBOOK

Pałki teleskopowe do samoobrony ESP Baton

Składana pałka do samoobrony to niezawodne narzędzie zapewniające bezpieczeństwo w kryzysowych sytuacjach. Składa się z gumowej, profilowanej rękojeści gwarantującej solidny, mocny chwyt oraz ze stalowej części, niezwykle odpornej na uszkodzenia mechaniczne nawet podczas intensywnego użytkowania. Dołączona obrotowa kabura pozwala na przymocowanie do pasa w dowolnym miejscu.

Nasze pałki teleskopowe hartowane ESP Baton służą przede wszystkim w codziennej pracy funkcjonariuszom służb publicznych, agentom ochrony oraz prywatnym detektywom. Decydując się na zakup pałki do obrony w naszym sklepie masz pewność, iż otrzymujesz najwyższej jakości produkt w najlepszej cenie. Posiadamy szeroki wybór markowych pałek teleskopowych ESP o długości 16, 18, 21, 23 i 26 cali.

Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem batonów teleskopowych ESP, czeskiej marki cenionej na rynku. Solidnie wykonane przez nią pałki teleskopowe wybierane są chętnie zarówno przez osoby trenujące sztuki walki, pracujące w służbach porządkowych, jak i zwykłych obywateli, chcących zapewnić sobie skuteczne narzędzie samoobrony.
 

Wybór odpowiedniej pałki teleskopowej

Osobom zainteresowanym zakupem pałki teleskopowej proponujemy szeroki wybór narzędzi, które z łatwością dopasować do własnych potrzeb i umiejętności. Dlatego w ofercie sklepu znajdują się lekkie wagowo batony teleskopowe ESP w różnych rozmiarach. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem i życzymy udanych zakupów.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Google+